wywóz gruzu, odpadów i śmieci

Masz duże ilości śmieci, gruzu lub innych odpadów i potrzebujesz się ich pozbyć? Niezależnie od tego czy robisz mały remont łazienki czy też przeprowadzasz prace rozbiórkowe posiadamy rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Nasi pracownicy pomogą ocenić ilość odpadów jaką masz do wywiezienia i dopasują ją do odpowiedniego rozmiaru kontenera. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kontener w odpowiednim rozmiarze, a my dostarczymy go do Ciebie nawet w 1-2 godziny! Najmniejsze kontenery podstawiamy na okres 3 dni, a od kontenera 5 m³ wzwyż na czas 7 dni. Odebrane śmieci segregujemy, a następnie utylizujemy na legalnych wysypiskach. Decydując się na korzystanie z naszych usług masz pewność, że śmieci nigdy nie trafią do lasu lub inne niedozwolone miejsca dzięki czemu nigdy nie narazisz się na problemy!

Rodzaje odpadów

Podczas remontów, porządków, czy prac budowlanych wytwarzany jest różnego rodzaju odpad. W trosce o środowisko warto segregować powstałe śmieci. Poddając odpad recyklingowi możemy go ponownie przetworzyć oraz obniżyć koszty utylizacji odpadów. Zapraszam do zapoznania się z podstawowym podziałem odpadów:

Gruz

gruz

Gruz jest odpadem, który w bardzo prosty sposób może zostać ponownie wykorzystany poprzez przyjazny dla środowiska recykling. Bez względu na to, czy to cegły, dachówka czy beton chętnie pomożemy Ci w pozbyciu się zbędnych śmieci.

Odpady mieszane

odpady mieszane

Śmieci mieszane są trudniejsze w recyklingu i dlatego wiążą się z wyższymi kosztami utylizacji. Niezależnie od tego co umieścisz w kontenerze pomożemy Tobie pozbyć się zalegających odpadów mieszanych.

Odpady zielone

odpady zielone

Odpady zielone powstają zazwyczaj w wyniku utrzymania ogrodu, ale także w parkach lub innych obszarach zielonych. Niezależnie od tego, czy są to liście, gałęzie czy też skoszona trawa pomożemy Ci usunąć odpady zielone.

Odpady gabarytowe

odpady wielkogabarytowe

Wymieniasz meble na nowe i nie wiesz co zrobić ze starymi?  Idealnie trafiłeś! Dywany, kanapy, materace czy też szafy nie są dla nas problemem – pomożemy Tobie w ich utylizacji.

Ziemia

ziemia

Znaczne ilości zbędnej ziemi czy też piasku powstają nie tylko w ogrodnictwie, ale także  podczas wielu innych projektów takich jak budownictwo mieszkaniowe. Pomożemy Ci w utylizacji – sprawdź naszą ofertę.

Inne odpady

inne

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się czy podołamy utylizacji zalegających Ci odpadów.

Najczęstsze pytania

W zależności od wielkości pojemnika obowiązują różne terminy ich odbiorów. Małe pojemniki podstawiane są na czas 3 dni, a od pojemnika 5 m³ wzwyż na okres 7 dni. W razie potrzeby istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu odbioru pojemnika.
W przypadku zamówienia pojemnika na ten sam dzień podstawiamy go w przeciągu 1-2 godzin od otrzymania zlecenia. 
Płatność za wywóz odpadów odbywa się każdorazowo przy podstawieniu pojemnika.  Istnieje możliwość płatności przelewem ustalana indywidualnie.
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, w wyniku której wytwarzasz odpady powinieneś być zarejestrowany w BDO (baza danych o odpadach) prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska. (Sprawdź czy musisz zarejestrować się w BDO ) Jeżeli potrzebujesz możemy opracować i złożyć wniosek o wpisanie do BDO w Twoim imieniu.
Pojemniki można załadować nie więcej niż 0,3 m powyżej burty. Przeładowane pojemniki nie będą odbierane.