You are currently viewing Jak zamówić kontener na gruz

Wywóz gruzu, odpadów i śmieci to najbardziej popularny sposób na pozbycie się odpadu. Wynika to z coraz większej dbałości o środowisko naturalne i ze świadomości proekologicznej. Większość  z nas pozbywając się śmieci wybiera sprawdzone i legalne sposoby pozbycia się odpadów.

Jak zamówić kontener? To bardzo proste. Zapraszamy do naszego poradnika.

1. Określ jaką będziesz miał ilość odpadu oraz ich rodzaj.

Przed wykonaniem do nas telefonu oszacuj jaką posiadasz ilość odpadów, przyjmując, że 10 worków 100 litrowych to metr sześcienny. Następnie zastanów się, czy będziesz posiadał czysty gruz, odpady budowlane, remontowe, czy inne śmieci. Do odpadów zaliczmy również odpady zielone, ogrodowe oraz ziemię. Posiadamy kontenery na gruz i inne wymienione wyżej odpady.

2. Ustal pojemność kontenera oraz cenę usługi.

Wiesz już ile mniej więcej masz odpadów, których chcesz się pozbyć – czas ustalić pojemność kontenera. Posiadamy kontenery od 1,7m3 do 40 m3, ale UWAGA ziemię i gruz wozimy w kontenerach do 10 m3. Po ustaleniu pojemności pojemnika, rodzaju odpadu informujemy o cenie wykonywanej usługi.

3. Podaj adres podstawienia kontenera.

Jeśli mamy podstawić kontener na posesję prywatną, wówczas wystarczy podać adres. Jeśli jednak jest to teren budowy musisz zadbać o dojazd do miejsca podstawienia kontenera. Pamiętaj bramowiec jest dość duży.

Jeśli jednak kontener ma być podstawiony pod blokiem, kamienicą lub w pasie drogowym, wówczas należy zadbać o zezwolenie. Zdobycie takiego zezwolenia nie jest trudne. Wystarczy zgłosić prośbę do administratora nieruchomości lub pasa drogowego.

Znając jaki odpad będzie do utylizacji i mniej więcej w jakiej ilości oraz gdzie mamy dostarczyć kontener dopiero wtedy należy do nas zadzwonić. Po ustaleniu wszystkich szczegółów poznasz cenę oraz termin podstawienia pojemnika.

Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo (wszystkie namiary znajdziesz w zakładce KONTAKT).

Dbając o naszych klientów i najwyższy poziom obsługi, preferujemy kontakt telefoniczny. Zawsze mogą Państwo zadać dodatkowe pytania i uzyskać szybką odpowiedź, czy pomoc.