wywóz gruzu, odpadów i śmieci

Masz duże ilości śmieci, gruzu lub innych odpadów i potrzebujesz się ich pozbyć? Niezależnie od tego, czy robisz mały remont łazienki, czy też przeprowadzasz prace rozbiórkowe posiadamy rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy tani wywóz odpadów w Poznaniu i okolicy. Nasi pracownicy pomogą ocenić ilość odpadów, jaką masz do wywiezienia i dopasują ją do odpowiedniego rozmiaru kontenera. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kontener w odpowiednim rozmiarze, a my dostarczymy go do Ciebie nawet w 1-2 godziny! Najmniejsze kontenery podstawiamy na okres 3 dni, a od kontenera 5 m³ wzwyż na czas 7 dni. Odebrane śmieci segregujemy, a następnie utylizujemy na legalnych wysypiskach. Decydując się na korzystanie z naszych usług masz pewność, że śmieci nigdy nie trafią do lasu lub inne niedozwolone miejsca dzięki czemu nigdy nie narazisz się na problemy!

Wywóz odpadów – rodzaje śmieci i gruzu

Podczas remontów, porządków, czy prac budowlanych wytwarzany jest różnego rodzaju odpad. W trosce o środowisko warto segregować powstałe śmieci. Poddając odpad recyklingowi możemy go ponownie przetworzyć oraz obniżyć koszty utylizacji odpadów. Zapraszam do zapoznania się z podstawowym podziałem odpadów:

Gruz

gruz

Gruz jest odpadem, który w bardzo prosty sposób może zostać ponownie wykorzystany poprzez przyjazny dla środowiska recykling. Bez względu na to, czy to cegły, dachówka czy beton chętnie pomożemy Ci w pozbyciu się zbędnych śmieci.

Odpady mieszane

odpady mieszane

Śmieci mieszane są trudniejsze w recyklingu i dlatego wiążą się z wyższymi kosztami utylizacji. Niezależnie od tego co umieścisz w kontenerze pomożemy Tobie pozbyć się zalegających odpadów mieszanych.

Odpady zielone

odpady zielone

Odpady zielone powstają zazwyczaj w wyniku utrzymania ogrodu, ale także w parkach lub innych obszarach zielonych. Niezależnie od tego, czy są to liście, gałęzie czy też skoszona trawa pomożemy Ci usunąć odpady zielone.

Odpady gabarytowe

odpady wielkogabarytowe

Wymieniasz meble na nowe i nie wiesz co zrobić ze starymi?  Idealnie trafiłeś! Dywany, kanapy, materace czy też szafy nie są dla nas problemem – pomożemy Tobie w ich utylizacji.

Ziemia

ziemia

Znaczne ilości zbędnej ziemi czy też piasku powstają nie tylko w ogrodnictwie, ale także  podczas wielu innych projektów takich jak budownictwo mieszkaniowe. Pomożemy Ci w utylizacji – sprawdź naszą ofertę.

Inne odpady

inne

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się czy podołamy utylizacji zalegających Ci odpadów.

Najczęstsze pytania

W zależności od wielkości pojemnika obowiązują różne terminy ich odbiorów. Małe pojemniki podstawiane są na czas 3 dni, a od pojemnika 5 m³ wzwyż na okres 7 dni. W razie potrzeby istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu odbioru pojemnika.
W przypadku zamówienia pojemnika na ten sam dzień podstawiamy go w przeciągu 1-2 godzin od otrzymania zlecenia. 
Płatność za wywóz odpadów odbywa się każdorazowo przy podstawieniu pojemnika.  Istnieje możliwość płatności przelewem ustalana indywidualnie.
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, w wyniku której wytwarzasz odpady powinieneś być zarejestrowany w BDO (baza danych o odpadach) prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska. (Sprawdź czy musisz zarejestrować się w BDO ) Jeżeli potrzebujesz możemy opracować i złożyć wniosek o wpisanie do BDO w Twoim imieniu.
Pojemniki można załadować nie więcej niż 0,3 m powyżej burty. Przeładowane pojemniki nie będą odbierane.