kontenernaodpady.pl

wywóz śmieci, odpadów i gruzu

Wywóz śmieci, gruzu, odpadów, wynajem kontenera

Jakie odpady wywozimy?

W trosce o środowisko różne rodzaje odpadów należy zawsze poddawać utylizacji we właściwy sposób. Korzystając z naszych usług masz gwarancję legalnej i szybkiej utylizacji odpadów. Posiadamy bardzo szeroki wybór pojemności kontenerów od 1,7 m³ do nawet 40 m³. Ekspresowo realizujemy zamówienia. Bez względu na to jakiego rodzaju śmieci musisz zutylizować – zajmiemy się tym! (wyjątkiem są odpady niebezpieczne, których nie wywozimy). Sprawdź jakie rodzaje odpadów wywozimy. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiedzą na nie czy też pomogą Tobie w wyborze pojemności kontenera.

+48 794 974 358
wywóz gruzu

Gruz

Gruz

Gruz jest odpadem, który w bardzo prosty sposób może zostać ponownie wykorzystany poprzez przyjazny dla środowiska recykling. Bez względu na to, czy to cegły, dachówka czy beton chętnie pomożemy Ci w pozbyciu się zbędnych śmieci.

wywóz odpadów mieszanych śmieci

Odpady mieszane

Odpady mieszane

Śmieci mieszane są trudniejsze w recyklingu i dlatego wiążą się z wyższymi kosztami utylizacji. Niezależnie od tego co umieścisz w kontenerze pomożemy Tobie pozbyć się zalegających odpadów mieszanych.

kontenernaodpady.pl 1

Odpady gabarytowe

Odpady gabarytowe

Wymieniasz meble na nowe i nie wiesz co zrobić ze starymi?  Idealnie trafiłeś! Dywany, kanapy, materace czy też szafy nie są dla nas problemem - pomożemy Tobie w ich utylizacji.

kontenernaodpady.pl 2

Ziemia

Ziemia

Znaczne ilości zbędnej ziemi czy też piasku powstają nie tylko w ogrodnictwie, ale także  podczas wielu innych projektów takich jak budownictwo mieszkaniowe. Pomożemy Ci w utylizacji - sprawdź naszą ofertę.

wywóz odpady zielone

Odpady zielone

Odpady zielone

Odpady zielone powstają zazwyczaj w wyniku utrzymania ogrodu, ale także w parkach lub innych obszarach zielonych. Niezależnie od tego, czy są to liście, gałęzie czy też skoszona trawa pomożemy Ci usunąć odpady zielone.

kontenernaodpady.pl 3

Inne odpady

Inne rodzaje odpadów

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się czy podołamy utylizacji zalegających Ci odpadów.

+48 794 974 358

Najczęstsze pytania

Na jak długo podstawiacie pojemniki?

W zależności od wielkości pojemnika obowiązują różne terminy ich odbiorów. Małe pojemniki podstawiane są na czas 3 dni, a od pojemnika 5 m³ wzwyż na okres 7 dni. W razie potrzeby istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu odbioru pojemnika. 

 

Jak szybko podstawiacie pojemniki?

W przypadku zamówienia pojemnika na ten sam dzień podstawiamy go w przeciągu 2-3 godzin od otrzymania zlecenia. 

 

W jaki sposób mogę zapłacić?

Płatność za wywóz odpadów odbywa się każdorazowo przy podstawieniu pojemnika.  Istnieje możliwość płatności przelewem ustalana indywidualnie. 

 

Czy muszę być zarejestrowany w BDO?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, w wyniku której wytwarzasz odpady powinieneś być zarejestrowany w BDO (baza danych o odpadach) prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska. (Sprawdź czy musisz zarejestrować się w BDO https://bdo.mos.gov.pl/ankieta/) Jeżeli potrzebujesz możemy opracować i złożyć wniosek o wpisanie do BDO w Twoim imieniu.

 

Jak bardzo mogę załadować pojemnik?

Pojemniki można załadować nie więcej niż 0,3 m powyżej burty. Przeładowane pojemniki nie będą odbierane.