Wynajem kontenerów Poznań

Masz duże ilości śmieci lub gruzu i potrzebujesz się ich pozbyć? Niezależnie od tego czy robisz mały remont łazienki czy też przeprowadzasz prace rozbiórkowe nasza firma posiada rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb – wynajem kontenerów Poznań i okolice. Sprawdź gdzie działamy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kontener w odpowiednim rozmiarze, a my dostarczymy go do Ciebie nawet w 1-2 godziny! 

Kontenery Poznań i okolice – szeroki wybór pojemności

Kontenery Poznań

Nasze skipy to doskonałe rozwiązanie na zlegając gruz, przeróżne odpady czy śmieci. Dostępne są różne rozmiary kontenerów od 1m³ do 40m³ w zależności od Państwa potrzeb. Najmniejsze kontenery podstawiamy na okres 3 dni a od kontenera 5 m³ wzwyż na czas 7 dni. Jeśli potrzebujesz na dłużej – nie martw się – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Odebrane śmieci segregujemy, a następnie utylizujemy na legalnych wysypiskach.

Podpowiadamy: 1 m³  odpowiada 10 workom na śmieci o pojemności 100 litrów.

kontener 1,7m3

Rozmiar XS: od 1 m³ do 2.7m³ 

Idealne podczas niewielkich porządków czy też remontów.

kontener 5m3

Rozmiar S: od 3,7 m³ do 5m³

Doskonale sprawdzają się np. podczas remontu kuchni czy też łazienki. 

kontener 7m3

Rozmiar M: od 6m³ do 8m³

Bardzo często wybierane podczas prac budowlanych czy też rozbiórkowych.

kontener 10m3

Rozmiar L: od 10 m³ do 14m³ 

Niezastąpione rozwiązanie podczas projektów generujących duże ilości odpadów.

kontener 12m3

Rozmiar XL: od 18m³ do 24m³

Bardzo często wybierane podczas prac budowlanych czy też rozbiórkowych.

kontener 40m3

Rozmiar XXL: od 32 m³ do 40m³

Największe z dostępnych na rynku. Idealne podczas dużych prac rozbiórkowych.

Wynajem Kontenerów Poznań

Oferujemy kontenery na gruz, odpady budowlane i poremontowe, ziemię, zielone oraz wielkogabarytowe i śmieci. Posiadamy wszelkie pozwolenia na wynajem zasobników i wywóz odpadów oraz legalną utylizacje. Posiadamy szeroki wybór kontenerów – począwszy od małych 1m3 skończywszy na wielkich 32m3 i 40m3. Szybko, tanio i bezpiecznie dostarczmy pojemnik na wskazany adres. Odbieramy w uzgodnionym podczas przyjęcia zlecenia dniu.Uwaga! Jeżeli kontener będzie znajdował się w strefie płatnego parkowania, pasie ruchu drogowego  niezbędne jest zezwolenie Zarządu Dróg Miejskich lub spółdzielni.

Aby zamówić kontener wystarczy do nas zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy. Zlecenia przyjmujemy również drogą mailową. Wystarczy, że będą Państwo znali adres dostawy oraz co będzie wrzucane do pojemnika. W doborze wielkości pomogą nasi pracownicy, odpowiedzą również na wszelkie Państwa pytania.

Najczęstsze pytania

W zależności od wielkości pojemnika obowiązują różne terminy ich odbiorów. Małe pojemniki podstawiane są na czas 3 dni, a od pojemnika 5 m³ wzwyż na okres 7 dni. W razie potrzeby istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu odbioru pojemnika.
W przypadku zamówienia pojemnika na ten sam dzień podstawiamy go w przeciągu 1-2 godzin od otrzymania zlecenia. 
Płatność za wywóz odpadów odbywa się każdorazowo przy podstawieniu pojemnika.  Istnieje możliwość płatności przelewem ustalana indywidualnie.
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, w wyniku której wytwarzasz odpady powinieneś być zarejestrowany w BDO (baza danych o odpadach) prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska. (Sprawdź czy musisz zarejestrować się w BDO ) Jeżeli potrzebujesz możemy opracować i złożyć wniosek o wpisanie do BDO w Twoim imieniu.
Pojemniki można załadować nie więcej niż 0,3 m powyżej burty. Przeładowane pojemniki nie będą odbierane.