Dowóz kruszyw

Czy musisz pozbywać się dużych ilości odpadów i czy chcesz mieć do tego silnego partnera? Dzięki naszej usłudze kontenerów wspieramy cię w każdym projekcie: po prostu wybierz odpowiedni pojemnik o odpowiednim rozmiarze, a my dostarczymy go w żądanym terminie. Niezależnie od tego, czy są to klienci prywatni czy duże firmy – zamawianie kontenerów, utylizacja odpadów lub recykling są dziecinnie proste. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły dotyczące naszej usługi kontenerowej. Skontaktuj się z nami.

Piasek

piasek

Piasek do skrzynki do kopania, jako warstwa wyrównująca do budowy tarasów lub baru na plaży w ogrodzie. Zamawiasz u nas wysokiej jakości materiał budowlany o różnych właściwościach.

Mieszanka mineralna

mieszanka mineralna

Mieszanka mineralna – kamień naturalny – jest idealna do produkcji podkonstrukcji drogowych oraz jako warstwa przeciwzamrożeniowa w budownictwie domowym i ścieżkowym.

Żwir

żwir

Żwir jest pomocny w produkcji jastrychów i widocznych fundamentów lub do dekoracyjnego projektowania ogrodu. Możesz zamówić u nas żwir w różnych rozmiarach ziarna.

Kora ściółka

kora ściółka

Jako organiczny materiał ogrodniczy, ściółka z kory jest stosowana w prywatnym i profesjonalnym ogrodnictwie i krajobrazie. Możesz zamówić u nas profesjonalnie przechowywaną ściółkę z kory.

Recykling betonu

recykling betonu

Recykling betonu jest dostępny w różnych rozmiarach i jest wykorzystywany głównie do budowy dróg i ścieżek. Rozróżnia się recykling świeżego i stwardniałego betonu.

Warstwa uprawna

warstwa uprawna

Gleby o różnych właściwościach są wykorzystywane w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu, a także w prywatnych projektach. Dostarczamy ziemię doniczkową, glebę wierzchnią i wiele innych.

Schotter

schotter

Żwir jest często używany do ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu lub do brukowania. Do wyboru mamy różne grysy.

Inne materiały

inne kruszywa

Gleby o różnych właściwościach są wykorzystywane w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu, a także w prywatnych projektach. Dostarczamy ziemię doniczkową, glebę wierzchnią i wiele innych.